• Kayıtlarımız Başladı !!

logo

reklam

TESiSLERiMiZ

Sıhhiye Spor Salonu

Üniversitemiz Sıhhiye Yerleşkesinde, Basketbol, Voleybol, oynamaya elverişli, 500 kişilik tribün kapasitesine sahip bir salon mevcut olup, kondisyon salonu, aerobik solonu, masa tenisi odası bulunmaktadır. Haftada dört gün öğrenci, akademik ve idari personele yönelik, öğretim görevlisi denetiminde yaşam boyu spor ve güç geliştirme kursları verilmektedir. Ayrıca spor salonumuzda Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu’nun Merkez yerleşkesindeki Fakülte ve Yüksekokullara verdiği Spor Bilimleri seçmeli dersleri yürütülmektedir.Sıhhiye Spor Salonumuz Eylül-Temmuz ayları arasında saat 08.30-22.00 Temmuz-Eylül ayları arasında ise saat 08.30-19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Beytepe Spor Salonu

Beytepe Yerleşkesinde 1 spor salonu, 1 kondisyon salonu, açık spor alanlarında 2 tenis kortu, 2 voleybol, 2 basketbol sahası, 1 futbol sahası ve 1 stadyum (çim sahalı ve atletizm pistli) mevcut bulunmaktadır. Spor Salonumuz badminton, voleybol, hentbol ve basketbol branşlarına uygun olup, saat 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hacettepe Yüzme Havuzu

• Hacettepe Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu bir adet tam olimpik (25 m x 50 m) bir adet de (25 m x 7,5 m) ısınma havuzuna sahiptir.
• 800 kişilik geniş tribünüyle düzenlenecek müsabakalara da ev sahipliği yapabilmektedir.
• Havuzumuzda 3 adet bay; 3 adet bayan soyunma odaları bulunmaktadır.
• Tesisimiz 24 saat boyunca otomasyona bağlı olarak takip edilmekte; havuz suyu sıcaklığı, havuz suyu kimyasal değerleri, ortam sıcaklığı ve nem oranları gibi değerleri sürekli takip edilerek, sağlık bakanlığı standartlarına göre ayarlanmaktadır.

Adres : Hacettepe Beytepe Kampüsü Eskişehir Yolu Beytepe / Çankaya / Ankara
Telefon : 0 312 297 73 40 – 41 – 42

Share
samsung tablet servisi